.::BEST1O4.fm::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum BEST104.fm Sensasi Selatan

UtamaHomeSearchLatest imagesRegisterLog in

Android phone dari China. Murah tapi berbaloi tak?

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Li Chopper

Li Chopper

Male
Number of posts : 7

Android phone dari China. Murah tapi berbaloi tak? Empty
PostSubject: Android phone dari China. Murah tapi berbaloi tak?   Android phone dari China. Murah tapi berbaloi tak? Icon_minitime16th November 2013, 12:48 pm

Made in China betui2 tak boleh guna. Saya beli brand Shanda ni. Ini ialah brand dari China bagi Android. Terdapat banyak Apps tak boleh guna la. Tambah lagi selalu hang phone ni. Dan saya kena restart baru boleh main. Haihz…. Rasa nak beli phone yang baru sekarang. Tapi budge saya RM1500-RM1700 je. Boleh dapat smartphone baru yang branded?
Back to top Go down
spanner222

Number of posts : 12

PostSubject: Re: Android phone dari China. Murah tapi berbaloi tak?   Android phone dari China. Murah tapi berbaloi tak? Icon_minitime16th November 2013, 1:05 pm

Buat apa nak tukar2 phone tu selalu. Sekarang remaja suka ikut trend je. Mereka pun tak tau lagi nak untung tapi bazir banyak. Susah ibu bapa je. Saya beli HUawei saya ni dah lama dah. Tak ada masalah pun saya pun fikir nak tukar. Dah biasa dengan phone ni.
Back to top Go down
Jet Pilot

Jet Pilot

Male
Number of posts : 8

PostSubject: Re: Android phone dari China. Murah tapi berbaloi tak?   Android phone dari China. Murah tapi berbaloi tak? Icon_minitime16th November 2013, 1:48 pm

Bagi saya, tanpa fikir banyak,saya akan pilih iphone5c kalau ada bajet sebegitu. Ia teknologi canggih dan agak mudah dipakai.
Back to top Go down
Jet Pilot

Jet Pilot

Male
Number of posts : 8

PostSubject: Re: Android phone dari China. Murah tapi berbaloi tak?   Android phone dari China. Murah tapi berbaloi tak? Icon_minitime16th November 2013, 1:58 pm

Bg aku, henset boleh guna utk berkomunikasi dah cukup. Xperlu yg terbaru nyer….Model henset selalu tukar, nak ikut hanye susahkan diri. Pakailah yg biasa punye cukup la. Saya pun gune Samsung Galaxy Ace je.
Back to top Go down
lukmansia80

Number of posts : 18

PostSubject: Re: Android phone dari China. Murah tapi berbaloi tak?   Android phone dari China. Murah tapi berbaloi tak? Icon_minitime16th November 2013, 2:06 pm

Mungkin kamu boleh tengok plan offer dari Celcom. Mereka ada plan bagi Samsung Galaxy Note 3 dengan harga RM1538 bagi 24 bulan contract. Harga ni juga sesuai dengan budget kamu tu. Rasanya berbaloi ni. Cuba tengok link ni yang saya cari dari website mereka.

Android phone dari China. Murah tapi berbaloi tak? 24mthcontract_zps7bbcfe90
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Android phone dari China. Murah tapi berbaloi tak?   Android phone dari China. Murah tapi berbaloi tak? Icon_minitime

Back to top Go down

Android phone dari China. Murah tapi berbaloi tak?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Kadar telco murah utk pangilan!!
» Dj Izzla
» Sony Xperia Z tablet yang baru, berbaloi dibeli?
» Spam ke ni? Atau memang dari best104?
» Keroncong...boringnya...